KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 7707048
nr 770 7048
Leif Knudsen
(1928-1975), Sverige
Träsnitt, 5 st. Leif Knudsen, numrerade, signerade, motivets mått: 23x33, oramade
Leif Knudsen, svensk bildkonstnär född 1928, död 1975.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 augusti 2012
kl 17:51:09
13/8 17:19:44